VEREJNÁ ZÁHRADA VODÁRENSKÉHO MÚZEA

VEREJNÁ ZÁHRADA VODÁRENSKÉHO MÚZEA

Ocenenie Park roka bolo udelené Spoločnosťou pre záhradnú a krajinnú tvorbu na Záhradníckom fóre 2016 v Nitre za Záhradu Vodárenského múzea v Bratislave, ktorá patrí Bratislavskej vodárenskej spoločnosti (BVS), kde som navrhoval koncepciu a výsadbu zelene spolu s architektonickou kanceláriou ateliéra Van Jarinu. Publikované bolo vo viacerých odborných aj bežných periodikách.

PENZIÓN VINOHRADY

PENZIÓN VINOHRADY

V malebnej vinohradníckej oblasti na svahoch Podunajskej pahorkatiny vyrástol Penzión Vinohrady s areálom veľkej záhrady, ktorá je bránou do nádhernej okolitej kultúrnej krajiny...

DOTYK  TOSKÁNSKA

DOTYK TOSKÁNSKA

Renesančne a krajinne inšpirovaná architektúra rodinného domu navrhnutá architektom Jarom Pavlem, s nami realizovanou záhradou bola publikovaná v časopise Pekné bývanie a niektorých ďalších internetových periodikách.

VILA A ZÁHRADA VRAKUŇA

VILA A ZÁHRADA VRAKUŇA

Moderná vila so záhradou v husto zastavanej Bratislavskej štvrti bola publikovaná v časopise Pekne bývanie, ako aj v iných internetových portáloch.

NAJPRV  ZÁHRADA  POTOM  DOM

NAJPRV ZÁHRADA POTOM DOM

Záhrada v Devínskej novej Vsi bola úspešný projekt ako celok spolu s architektúrou, bol publikovaný vo viacerých periodikách venovaných „Peknému bývaniu“.